Hoog bezoek in Villa Hamer

30 oktober 2017

Villa Hamer wil haar vrijwilligers bedanken en daarom kwam burgemeester Slinkman onze vrijwilligers vandaag in het zonnetje zetten. Binnen de gemeente Berg en Dal zijn veel vrijwilligers actief en hun rol is van enorm grote waarde. Ook in Villa Hamer zijn verschillende vrijwilligers actief. Mede daarom ontstond het idee om samen met de gemeente eens stil te staan bij de vrijwilligers en de betekenis die zij voor anderen hebben. De komst van onze burgemeester bevestigt ons in de gedachte dat onze vrijwilligers speciaal en onmisbaar zijn!

Binnen Villa Hamer zijn er vrijwilligers als gastheer of gastvrouw, voor de extra individuele contacten met onze bewoners en om bijvoorbeeld samen met onze bewoners muziek te maken, te wandelen of naar de kerk te gaan.

Heeft u ook interesse om vrijwilliger te worden? Of wilt u een keer komen kijken? Neem dan contact op met Villa Hamer:
Peter Degger (locatie manager): 06 29165052 of
Petra Kuster (teamleider): 06 31039715.

Uitgelicht nieuws

Direct contact