Bij het Oranjefonds is hiervoor een subsidie aangevraagd en toegezegd. We kopen daarvoor tegels en materiaal voor het ophogen van de borders. Het ontbreekt ons alleen nog aan sterke vrijwilligers die het materiaal kunnen plaatsen. Komt u ons op die dag een handje helpen?

Door het aanleggen van een tegelpad wordt de moestuin voor iedereen toegankelijk. Verse aarde zal de kans op een goede oogst vergroten. In het voorjaar kunnen onze bewoners aan de slag met zaden en stekjes. Misschien eten we in de zomer dan wel weer groente uit eigen tuin!

Op vrijdag 9 maart zoeken we sterke en handige vrijwilligers die ons kunnen helpen met het leggen van tegels, ophogen van de moestuin met grond en met diverse andere werkzaamheden.

U kunt zich aanmelden via NL Doet

Gerelateerd nieuws

  • Zorgvilla Marijke Elisabeth

    Jong en betrokken: Nikki organiseert spelletjesdag tegen eenzaamheid

    6 oktober 2025

  • Zorgvilla Marijke Elisabeth

    Presentatie over de geschiedenis van Hilversum inspireert bewoners van Zorggroep De Laren

    25 oktober 2024