Op vrijdag 18 september vierden we opnieuw een bijzondere mijlpaal bij Villa MaJa: het hoogste punt van de kapconstructie is bereikt. Bewoners, familieleden, naasten, omwonenden, bouwpartners en vertegenwoordigers van Amvest kwamen samen om bij dit feestelijke moment stil te staan.

Eerder werden de zes nieuwe appartementen van Villa MaJa al opgeleverd. Waarmee we meer mensen met een zorgvraag een fijne woonplek bieden bij Villa MaJa. Sindsdien gingen de werkzaamheden verder met de kapconstructie en de renovatie van de bestaande appartementen. Onder meer de pantry’s, badkamers en vloeren worden vernieuwd. Nu het hoogste punt is bereikt, wordt steeds beter zichtbaar hoe de uitbreiding vorm krijgt.

Een moment voor de bouwers

Het bereiken van het hoogste punt is van oudsher een belangrijk moment tijdens een bouwproject. In delen van Nederland wordt deze traditie ook wel ‘pannenbier’ genoemd. Hét moment om de mensen die dagelijks aan de bouw werken te bedanken en even in het zonnetje te zetten.

Daarom brachten we tijdens de bijeenkomst samen een proost uit op de bouwers en alle andere betrokken partijen. Dankzij hun vakmanschap en samenwerking krijgt Villa MaJa stap voor stap haar vernieuwde vorm.

Samen een mijlpaal vieren

De aanwezigen konden de voortgang van dichtbij bekijken en samen stilstaan bij deze mooie stap. Ook tijdens de werkzaamheden gaat het dagelijks leven in Villa MaJa gewoon door. Juist daarom was het bijzonder om deze mijlpaal samen met bewoners, naasten en andere betrokkenen te vieren.

De komende periode wordt verder gewerkt aan de kapconstructie en de renovatie van de bestaande appartementen. Zo investeren we in een toekomstbestendige woonomgeving waarin zorg en welzijn centraal staan. We kijken ernaar uit om ook de volgende stappen in de uitbreiding van Villa MaJa samen te volgen.

Gerelateerd nieuws

  • Algemeen

    Ik blijf meedoen, op mijn manier – Wereld Alzheimer Dag 2026

    21 september 2026

  • Algemeen

    Nieuwe ondernemingsraad treedt aan bij Zorggroep De Laren

    17 september 2026