Start verbouwing Villa MaJa in Rhoon

1 oktober 2025

Op 1 oktober 2025 start de verbouwing van Villa MaJa, onze eerste villa aan de Rijsdijk in Rhoon. Met deze vernieuwing investeren we in de toekomst van de villa, die al bijna twintig jaar een warm thuis biedt aan ouderen in een kleinschalige en huiselijke omgeving.

Wonen en zorg gaan door

Tijdens de werkzaamheden blijft Villa MaJa volledig in gebruik. Bewoners blijven in hun eigen appartement wonen en krijgen de zorg en service die zij gewend zijn.

Wat verandert er?

De verbouwing omvat een grondige vernieuwing van gevels, kozijnen, keuken, kantoor, party’s, sanitair en de entree. En een uitbreiding met 6 appartementen. Daarmee wordt de villa ruimer, comfortabeler en toekomstbestendig. En kan er aan de toenemende vraag worden voldaan.

Planning

De werkzaamheden starten in oktober met de inrichting van de bouwplaats. In november volgen sloop- en grondwerkzaamheden en in december worden de funderingswerkzaamheden uitgevoerd. Naar verwachting is de vernieuwde villa eind 2026 gereed.

“Villa MaJa is het thuis van onze bewoners. Ook tijdens de verbouwing staat hun welzijn centraal. De werkzaamheden zijn zo ingericht dat eventuele overlast tot een minimum beperkt blijft,” zegt Salomé Postma, locatiemanager van Villa MaJa.

Aandacht voor bewoners en omgeving


De verbouwing wordt uitgevoerd door Dijkxhoorn Bouwgroep, een Rotterdams familiebedrijf met veel ervaring in renovatie en onderhoud van zorgomgevingen, in opdracht van eigenaar Amvest. Samen zorgen we voor heldere communicatie, goede bereikbaarheid en zo min mogelijk overlast. Voor bewoners blijft Villa MaJa ook tijdens de bouw een warm en veilig thuis.

Foto: Betrokken bewoners van Villa MaJa
Linksboven: Esther van Dalen, algemeen directeur Zorggroep De Laren
Rechtsboven: Klaas Meershoek, Dijkxshoorn Bouwgroep
Midden: Salomé Postma, locatiemanager
Rechts naast Salomé: Pamela van de Berg, medewerker

Duurzaam en toekomstgericht

Materialen zoals hout, metaal en glas die vrijkomen bij de sloop, worden gescheiden ingezameld en hergebruikt. Zo dragen we samen bij aan een duurzamere toekomst.

We kijken uit naar het resultaat en houden u via onze website en socials op de hoogte van de voortgang.

Uitgelicht nieuws

Direct contact